Защо интерактивните дисплеи изместват конкурентните технологии?

Интерактивен дисплей

Край на неудобните решения! В днешния дигитален свят традиционните технологии за презентиране като проектори, до неотдавна налаганите интерактивни бели дъски и телевизорите постепенно отстъпват място на по-усъвършенствани решения. Причината е, че те не се справиха с решаването на фундаменталния проблем за създаване на истинска интерактивна и СТЕМ среда, а вместо това ги асоциираме с пилеене на време и нерви докато свързваме кабели и се опитваме да разберем защо обучението или презентацията не тръгват. Като системи са морално остарели и страдат от недостатъци като ниска резолюция, бледо и претенциозно на светлина изображение, отсъствие или ниско ниво на интерактивност, проблеми с отблясъци и ограничени възможности за свързаност.

Затова все повече училища и офиси предпочитат интерактивните дисплеи – модерни, високотехнологични решения, които предлагат несравнимо по-добро качество на изображението, мултитъч функционалност, безжично споделяне и безпроблемна интеграция с различни устройства и приложения.

Но не всички интерактивни дисплеи са направени равни. Някои от тях даже трудно могат да се нарекат интерактивни, тъй като не могат да функционират самостоятелно, без включването към тях на друго, по-умно, устройство. Последното обаче се закупува допълнително.

Не така стоят нещата с LOGIC, защото компанията произвежда само умни интерактивни дисплеи, които могат да функционират напълно самостоятелно, предлагайки най-богатия на пазара инструментариум за СТЕМ среда в училище, както и най-голямото разнообразие от размери на екрана.

Ето някои ключови предимства на интерактивните дисплеи от серията LOGIC FX, които ги правят отличават не само спрямо други типове технологии като интерактивни бели дъски, но и спрямо всички конкуренти на пазара:

  • Издръжливост и здравина: Дисплеите разполагат с 3 мм удароустойчиво стъкло, което ги прави подходящи за интензивна ежедневна употреба в класни стаи и офиси.

  • Съвременен дизайн: С ултратънка рамка под 15 мм и технология без въздушна междина, дисплеите предлагат ясни и отчетливи визуализации без отражения и изкривявания.

  • Висока чувствителност на допир: С поддръжка на до 40 точки на допир и 20 едновременни точки за писане, множество потребители могат да взаимодействат едновременно без забавяне. А функцията бяла дъска може да се раздели на до 3 секции за съответния брой пишещи.

  • Многофункционалност: Вграденото приложение като Note Pro предлага усъвършенствани инструменти за анотации, управление на съдържание и безжично споделяне на екрана, улеснявайки сътрудничеството и продуктивността.

  • Широка съвместимост: С множество входове, включително HDMI, USB 3.0, USB Type-C, LAN и VGA, дисплеите позволяват лесно свързване с различни устройства и технологии.

  • Безжично споделяне: Поддръжката на безжично споделяне на до 9 устройства едновременно за Windows, macOS, iOS и Android елиминира нуждата от кабели и улеснява представянето на съдържание от различни устройства.

  • Висока резолюция и точност на цветовете: С 4K UHD резолюция (3840 x 2160) и точност на цветовете ΔE ≤ 1.5, дисплеите осигуряват ясни и детайлни изображения, подходящи за разнообразни приложения.

  • Многоезична поддръжка: Дисплеите поддържат множество езици, включително български, английски, френски, немски хинди и др., което ги прави подходящи за разнообразни образователни и професионални среди.

  • Интерактивно обучение чрез игри: Вградените инструменти за обучение чрез игри правят уроците по-ангажиращи и интерактивни, повишавайки интереса и участието на учениците.

Тези характеристики правят интерактивните дисплеи от серията LOGIC FX по-добър избор в сравнение с традиционните интерактивни бели дъски и други конкурентни технологии.

Междувременно ние от Аурон Тек сме на мисия да дадем възможност на следващите поколения да се възползват от най-добрите световни технологии, както и да помогнем на обучителите да използват в максимална степен възможностите им.

Свържете се с нас за консултация, демо и индивидуална оферта!

Previous
Previous

Как да изберем интерактивен дисплей за училище?